ОПЛАТА І ДОСТАВКА

ОПЛАТА

Оплата за раціони сплачується заздалегідь до дня першої доставки через систему оплати на сайті або в день доставки готівкою (повною сумою за замовлення) кур’єру при передачі раціону. При несплаті за послугу компанія Helloeat має право припинити доставки до моменту повного розрахунку.

 

ДОСТАВКА

Кур’єрська доставка 

Доставка здійснюється безкоштовно з можливістю вибору часового інтервалу. Доставка інших замовлень виконується з інтервалом в 3 години.

Замовлення, прийняті до 15:00 доставляються на наступний день з 7:00 до 11:30. В зв’язку з погодними умовами, часовий інтервал доставки замовлення може бути збільшено. Можливість доставки в передмістя уточнюйте у менеджерів.

Додаткові заходи

Для дотримання заходів безпеки ми впровадили безконтактну кур’єрську доставку – ви можете оплатити товар на сайті, а наш кур’єр доставить замовлення і залишить його під дверима (або на рецепції / у консьєржа), після чого повідомить про прибуття.

Всі доставки по Львову здійснюються власною кур’єрською службою на авто в герметичних ланчбегах в індивідуальних упаковках.

Спеціальне пакування у спеку

Щоб зберегти солодощі під час доставки у жарку пору року, ми потурбувалися про особливу упаковку: термосумки, термоізоляти та аккумулятори холоду. 

РЕЖИМ РОБОТИ

Працюємо з понеділка до суботи з 09:00 до 20:00.

Умови повернення

Після отримання раціону (взяли у кур’єра раціон), у є можливість повернути Вам вартість програми. Кожен випадок буде розглянутий в індивідуальному порядку.

×
×

Cart