ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Графік роботи з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00
Оформлення замовлення з 9.00 до 15.00. Замовлення на наступний день приймаються до 15:00 
Відміняти замовлення можна до 16:30. Для замовлення необхідно обрати бажаний раціон та перейти до кошику.

Вам не потрібно купувати нічого додаткового, щоб насолодитися нашою їжею – просто набір столових приборів. Наші контейнери безпечні для вжитку страв, тому можете легко з’їсти їжу безпосередньо з контейнерів. В разі необхідності ми зможемо забрати використані Вами контейнери та утилізувати їх.

В такому випадку ми докладемо максимум зусиль для того, щоб пристосуватись під Ваші потреби та замінити продукти, які не підходять.

Звісно, Ви можете пропустити доставку, призупинивши її на цей  день чи протягом іншого періоду часу. Дуже велике прохання – повідомте нас про це заздалегідь.

Не обов’язково. Якщо на вказаній адресі присутні пункти постійного перебування охорони, консьєрж чи інші Ваші знайомі, які можуть отримати замовлення за Вашим дорученням, то такий варіант можливий.

У нас передбачено ранкова доставка – вона проводиться з  8:00 до 11:00.

Зручний час доставки попередньо узгоджуйте при оформленні замовлення.

Ми пропонуємо меню з урахуванням різних способів життя та ваших потреб. Наші категорії меню – Баланс, Вегетаріанська програма, Втрата ваги, Експрес фігура, М’язова маса. Якщо вам потрібна допомога у виборі, ми тут, щоб допомогти! Просто зателефонуйте за номером у верхній частині екрана або напишіть нам у соціальних мережах.

Зручний час доставки попередньо узгоджуйте при оформленні замовлення.

Вам не потрібно готувати будь-яку з наших страв,  вони будуть вам доставлені повністю готовими до вживання. Наші страви доставляються в спеціальних контейнерах, які можете безпечно використовувати у звичайній мікрохвильовій печі. Просто розігрійте та  насолоджуйтеся!

×
×

Cart