Угода користувача

Публічна оферта

1. Терміни та визначення

Товар – готові до вживання продукти здорового харчування, напої, які були замовлені фізичними особами з асортименту на сайті в мережі Інтернет за посиланням http://helloeat.com.ua/

Покупець – фізична особа НЕ молодше 16 років, яке ознайомилося з даної публічною офертою і Використовуючи форму замовлення на Сайті Продавця або ж при використанні телефонного зв’язку розмістив замовлення на покупку товару у продавця.

Сайт Продавця – інформаційний ресурс в мережі Інтернет, що належить Продавцю, розташовані за адресою http://helloeat.com.ua/

2. Предмет публічної оферти.

2.1. Продавець здійснює прийом замовлень на Сайті Продавця, їх обробку і доставку Покупцеві в терміни на умовах обумовлених сторонами.

2.2. Дана публічна оферта носить характер публічного договору, загальні положення якого передбачені ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.3. Покупець повідомлень, що претензії за якістю Товару можуть бути пред’явлені Покупцем Продавцеві в час отримання Товару.

3. Права і обов’язки сторін

3.1. Для замовлення Товару Покупець на Сайті Продавця вибирає запропоновані позиції з асортименту і додає їх в корзину. На наступному етапі в Покупця є можливість вибрати формат замовлення, а саме онлайн покупка або покупка по телефону.

3.1.1. При замовленні через сервіс онлайн покупки Покупець вказує ім’я, адреса електронної пошти та номер мобільного телефону, адресу доставки, умови платежу і варіант для зв’язку з кур’єром. На останньому етапі Покупець підтверджує замовлення.

3.1.2. При оформленні замовлення по телефону Покупцеві в формі необхідно вказати свій діючий номер мобільного телефону.

3.2. Покупець ознайомлений з правилами скасування замовлень, які мають на увазі, що він має право скасувати замовлення до 15:00 за Київським часом за один календарний день до дати скасування (наприклад: для скасування замовлення на четвер, Покупцеві необхідно повідомити Продавця до 15:00 середи).

При порушенні цього положення, Покупець позбавляється права вимагати від Продавця повернення грошових коштів за невикористаний день.

3.3. Покупець, Заповнюємо форму замовлення або вказуючи свій номер мобільного телефону, висловлює згоду з умовами цієї публічної оферти шляхом натискання кнопки «Оформити замовлення» на Сайті Продавця.

3.4. Якщо в Продавця є підстави вважати, що Покупець надав невірну / неточну / неповну інформацію, Продавець має право призупинити або скасувати замовлення Покупця і / або відмовити Покупцеві в отриманні послуг Продавця.

3.5. Підтвердження замовлення Продавцем проводиться за допомогою дзвінка Покупцеві.

3.6. Покупець зобов’язаний негайно повідомити Продавця в будь-якому порушенні цілості реєстраційних даних.

3.7. Надання інформації, зазначеної в п.3.1.1. означає згоду Покупця на отримання від Продавця SMS-повідомлень і повідомлення по електронній пошті інформаційного характеру.

4. Опис послуг

4.1. Сайт Продавця є основним способом для ознайомлення з Товаром і оформлення замовлення Покупцем.

4.2. У разі відсутності в наявності замовленого Товару Продавець може узгодити з Покупцем заміну Товару, виключити відсутніх позицію Товару або ж запропонувати Покупцеві скасувати замовлення.

4.3. Доставка Товару здійснюється в межах Львова та Львівської області в узгодженні з адресою, зазначеною Покупцем при оформленні замовлення і за умови підтвердження доставки Продавцем.

4.4. Покупець під час оформлення замовлення зобов’язаний НАДАТИ Продавцю точну інформацію про своє місцезнаходження за вказаною ним адресою, а також забезпечити вільний і безперешкодний доступ кур’єра для вручення замовлення.

4.5. Всі матеріали, Представлені на сайті Продавця, носять довідковий характер і не завжди в повній мірі передають достовірну інформацію про властивості Товару. Продавець не несе відповідальність за її невідповідність реальним характеристикам Товару. Термін придатності та умови зберігання поставленого Товару зазначений на етикетці відповідного Товару. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну в ході порушення Покупцем зазначених умов і термінів зберігання придбаних Товарів.

4.6. Покупець повідомлень, що Товар необхідно зберігати в холодильнику або ж турмосумке. При порушенні таких правил Покупцем, Продавець не несе відповідальності за будь-якими претензіями Покупця, які пов’язані з якістю Товару.

4.7. Покупець не має права відмовитися від сплаченого Замовлення (або його частини) належної якості, змінити адресу отримання Товару в день доставки. Товари належної якості обміну та поверненню не підлягають.

4.8. У разі, якщо Товар був доставлений за адресою, і в термін, узгоджені Сторонами але не був вручений Покупцеві з вини самого Покупця (в тому числі але не виключно, відмова Покупця від прийому Товару належної якості, не вірно вказану адресу Покупцем при замовлення, по вказаною адресою доставки, в день доставки Покупець відсутня на місці), Продавець має право вимагати з Покупця відшкодування повної вартості неприйнятих Товарів. Якщо оплата проводилася безготівковим розрахунком, Продавець не здійснює повернення коштів. Якщо оплата повинна була бути проведена готівковим розрахунком, Продавець має право вимагати від Покупця оплату повної вартості неприйнятих Товарів.

4.9 Продавець після доставки товару, не несе відповідальності за будь-якими претензіями Покупця, які пов’язані з якістю Товару.

5.У разі виявлення недоліків Товару Покупець має право за своїм вибором вимагати заміни такого Товару на товар належної якості або відповідного зменшення купівельної ціни.

6. Умови використання матеріалів, розміщених на сайті Продавця

6.1. Сайт Продавця містить матеріали, що охороняються авторським правом, товарні знаки та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись: тексти, фотографії, графічні зображення.

6.2. Продавцю належать виключні права на використання вмісту Сайту Продавця, крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на Сайті Продавця матеріалів.

6.3. Покупець, а також будь-яка особа, що відвідала сайт Продавця, не має права вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або поступку, створювати похідні роботи чи іншим чином використовувати частково або повністю зміст Сайту Продавця.

7. Доставка, оплата та повернення

7.1. Вартість доставки, способи оплати замовлень і процедура оформлення замовлення вказані в розділі «Найпоширеніші запитання» та «Інформація про доставку» за адресою: http://helloeat.com.ua/. Оформляючи замовлення, Покупець погоджується, що повідомлений і згодний з оплатою вартості Товарів і їх доставки.

7.2. Оплата повинна бути здійснена не пізніше моменту прийому Товару Покупцем готівкою або банківською картою.

7.3. У разі отримання Товару та його оплати, Покупець зобов’язаний, при необхідності, розписатися в супровідних документах.

7.4. Покупець зобов’язаний оплатити вартість Товарів, а також вартість доставки в сумі, пред’явленої на момент оплати.

7.5. Для повернення грошових коштів Покупцеві, перерахував в безготівковій формі Продавцю, необхідно заповнити заяву про повернення грошових коштів і відправити його Продавцю за адресою електронної пошти: helloeat@helloeat.com.ua

7.6. Повернення грошових коштів здійснюється в терміни передбачені правилами банку Продавця.

8. Термін дії Договору

8.1. Договір набуває чинності з моменту оформлення Покупцем замовлення і діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань.

9. Індивідуальні випадки стану здоров’я, алергічні реакції і особисті протипоказання

9.1. До складу Товару можуть бути включені інгредієнти, що викликають особисті алергічні реакції і непереносимість. Підтверджуючи замовлення Товарів на Сайті Продавця, Покупець підтверджує, що ознайомився з їх складом і не має до нього претензій.

9.2. Покупець підтверджує, що йому відомо те, що Товари, зазначені на Сайті Продавця призначені для здорових людей.

9.3. Якщо у Покупця є одне з наведених нижче захворювань, а саме: анемія; алергия; діабет; вага нижче норми; вагітність; ниркова недостатність; серйозні захворювання печінки або ж Покупець приймає будь-які ліки за рецептом лікаря, в такому випадку Покупцеві необхідно отримати консультацію і дозвіл лікаря до використання в їжу Товарів.

10. Політика конфіденційності

10.1. Продавець може збирати інформацію про Покупця з різних джерел. Вона включає в себе інформацію, яку Продавець отримує від Покупця безпосередньо; інформацію, надану безпосередньо від Покупця в цілях надання кращого обслуговування; інформацію, яку Продавець збирає, коли Покупець відвідує Сайт Продавця або переглядає електронні рекламні анонси компанії; і інформацію, яку Продавець збирає з інших джерел (де це дозволено законом).

10.2. Продавець збирає про Покупця інформацію безпосередньо, коли останній приймає рішення скористатися Товаром Продавця або іншим способом передати інформацію. Нижче наведені приклади даних, які Продавець може збирати безпосередньо: ім’я, адреса електронної пошти; номер телефону; кращий спосіб комунікації в майбутньому.

10.3. Продавець використовує cookie-файли та інші технології, щоб збирати інформацію, коли Покупець відвідує Сайт Продавця, користується послугами або переглядає електронні рекламні анонси. Нижче наведені приклади інформації, яку Продавець може збирати за допомогою цих технологій: тип браузера і операційної системи; веб-сторінки, які Покупець переглядає; IP-адреса; сайт, який Покупець відвідував перед Сайтом Продавця; вибір продуктів і переваги під час використання Сайту Продавця.

10.4. Продавець не зберігає особисту інформацію про покупця з-файли-файлів, веб-маяків і інформацію, отриману за допомогою інших технологій на комп’ютері Покупця, без відома і згоди.

10.5. Продавець обмежує доступ до особистої інформації та надає її тільки особам, у яких є потреба в ній, пов’язана з їх діяльністю. Продавець зберігає особисту інформацію тільки протягом розумного періоду часу.

10.6. Особиста інформація Покупця може бути передана, збережена і оброблятися в іншій країні, ніж та, в якій вона була надана.

10.7. Продавець не збирає особисту інформацію про дітей молодше 16 років. Якщо Продавцю стане відомо про те, що він отримав персональну інформацію про дитину, що не досяг 16-річного віку, він вживає заходів для видалення такої інформації в можливо короткі терміни.

11. Відмова від відповідальності

11.1. Сайт Продавця, а також всі розміщені матеріали містять інформацію, призначену для вільного ознайомлення користувачів з питаннями, які можуть представляти для них інтерес. Вся інформація надається без гарантій повноти або своєчасності і без інших явно виражених або припущених гарантій. Доступ до Сайту Продавця, а також використання його вмісту здійснюються виключно на Ваш розсуд і на ваш ризик. Адміністрація Сайту Продавця і довірені особи мають право змінювати і видаляти аудіо-, відео- та інші файли і посилання, розміщені на сайті без попереднього повідомлення і пояснення причин.

11.2. Деякі посилання на Сайті Продавця ведуть на сторонні ресурси. Дані посилання розміщені для зручності і не означають, що адміністрація сайту Продавця схвалює зміст інших веб-ресурсів. Крім цього, адміністрація сайту Продавця не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і їх вміст. Це правило поширюється на всі посилання на Сайті Продавця.

11.3. Відповідно до чинного законодавства, Продавець відмовляємося від будь-яких запевнень і гарантій щодо Сайту Продавця, його вмісту та використання. Ні в якому разі не несе відповідальності ні перед якою стороною за будь-які збитки в результаті будь-якого використання вмісту матеріалів, представлених на Сайті Продавця або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з сайту Продавця.

11.4. У разі надання Покупцем завідомо неправдивих даних, а саме: ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону, Продавець відмовляється від будь-якої відповідальності, такі претензії не розглядаються.

11.5. Продукцію і інформацію, розміщену на Сайті Продавця, слід ретельно проаналізувати, оцінити перед тим як буде прийнято рішення замовити Товар.

12. Згода або відмова від розсилки

12.1. Заповнюючи форму на Сайті Продавця – Покупець погоджується з політикою конфіденційності. Також Покупець погоджується з тим, що Продавець має право розголошувати особисті дані, а також:

1. Підтверджує, що введені Покупцем дані (прізвище, ім’я, електронну адресу, телефон) є коректними;

2. Підтверджує, що всі дані надаються добровільно;

3. Висловлює повну і беззастережну згоду на використання персональних даних для підтримки зв’язку будь-яким способом, включаючи телефонні дзвінки на вказаний стаціонарний і / або мобільний телефон, відправку СМС-повідомлень на вказаний мобільний телефон, відправку електронних листів на вказану електронну адресу з метою інформування про надходження нових послуг, оповіщення про проведені заходи і т.д.

12.2. Згода надається безстроково.

12.3. Якщо Покупець більше не хоче отримувати повідомлення, йому необхідно перейти за посиланням, зазначеної в нижній частині будь-якого листа Продавця.

13. Вирішення спорів

13.1. Спори і розбіжності, які можуть виникнути з даної Публічної оферти, вирішуються шляхом дотримання досудового порядку, передбаченого Господарським процесуальним кодексом України.

13.2. Якщо Сторони не дійдуть згоди, ці суперечки і розбіжності вирішуються в судовому порядку відповідно до чинного процесуального законодавства України.

14. Інші умови

14.1. У всьому іншому Покупець і Продавець керуватися чинним законодавством України.

14.2. Продавець має право вносити зміни в Публічну оферту з обов’язковим розміщенням відповідної редакції на Сайті Продавця.

14.3. За всіма питаннями Покупець має право звертатися до Продавця за контактами, вказаними на Сайті Продавця.

×
×

Cart